המאמרים המומלצים באתר

גם אתה יכול לקבל מינוף כספי לעסק….. בזול

גם אתה יכול לקבל מינוף כספי לעסק….. בזול

ניהול מומ לקבלת מינוף כספי - הלוואה מהבנקלפיתוח העסק נדרש מימון. בין שזה לעסק בתחילת דרכו או במהלך הפעילות כשרוצים לבצע את קפיצת המדרגה הבאה בגידול הפעילות העסקית. בד"כ כאשר עסק נדרש למינוף פיננסי הפניה הראשונה תהיה לבנק בו מתנהל החשבון העסקי כי נוח לנו בבנק שלנו ואנחנו מכירים את העובדים בסניף ובכלל, כל אזור הנוחות שלנו לא מתערער אך גם מנהל הבנק יודע זאת ומשתמש בזה לטובתו.

בנק הוא גוף עסקי שמטרתו להרוויח כסף על כסף שהוא מלווה ולכן הוא רוצה שתיקח הלוואה ממנו ועכשיו מבחינת הבנק נותר לדון רק על הפרטים והתנאים. בנקודה זו, מכיוון שזה הבנק שלנו ואנחנו מכירים את כולם לא נעים לנו לנהל משא ומתן, להגיש הצעה נגדית או לסרב לתנאים שמציע הבנק שלנו. התוצאה: אנחנו משלמים הרבה יותר על כל מינוף פיננסי.

ליווי מקצועי בניהול משא ומתן עם הבנק

ליווי מקצועי בתהליך משא ומתן משחרר אותך מהעכבות ומהכרויות הקודמות עם אנשי הבנק, פותח בפניך אופק לשמוע גם הצעות מספקי מינוף פיננסי אחרים ולנהל משא ומתן מקצועי מול ספק הכסף. בהלוואה עסקית ממוצעת ל-4 שנים בהיקף של 100.000 ₪ כל חסכון או שינוי בתנאים משפיע לאורך זמן וחוסך לך כסף. כנ"ל גם בניהול משא ומתן מול קרנות מדינה. כמו בבנקים גם כאן נהוג לחשוב שההצעה שהם מגישים לנו היא הטובה ביותר ואין מקום לניהול משא ומתן וזו טעות שתעלה לך בהפסד של אלפי שקלים.

הבנק הוא גוף עסקי כפי שציינתי בתחילת הפוסט ולכן גם לבנק וגם למנהל הסניף יש אינטרסים שאם תדע לזהות אותם תוכל להשתמש בהם לטובתך. האינטרס של מנהל הסניף יכול להיות שימור לקוח וותיק או יעד להיקף הלוואות שהוא נדרש לבצע בסניף ברבעון (גוף עסקי מתנהל עפ"י יעדים) או אולי הוא בתחרות סמויה עם מנהל סניף אחר על פרס המנהל המצטיין והמדד הוא היקף הלואות עסקיות. מבחינך, לא חשוב מה האינטרס שמניע את מנהל הבנק לך חשוב לקבל את התנאים הטובים ביותר ולרתום את האינטרסים של מנהל הבנק…… לטובתך.

 

טיפ – איך תוכל לחסוך עד 50% מהעמלות שאתה משלם לבנק שלך בשיחה של 5 דקות

כן, אני רוצה את הטיפ לחסכון בעמלות הבנק