המאמרים המומלצים באתר

הדרך הכי מהירה וזולה באמצעותה תוכל להרוויח יותר כסף בעסק שלך

הדרך הכי מהירה והכי זולה באמצעותה
תוכל להרוויח יותר כסף בעסק שלך

להרוויח יותר כסף בעסקחלק גדול מהזמן שלך מושקע בחיפוש מקורות הכנסה נוספים כדי להגדיל מחזורים ולהרוויח יותר כסף בעסק ואין דבר יותר לגיטימי מזה. אתה נוסע לפגישות שלעיתים אתה יודע מראש שלא יצא מהם שום תועלת עסקית אבל בשביל האחוז הקלוש שאולי…… אתה מבזבז 4 שעות יקרות מיום עבודה וזה רק אם הפגישה באזור שלך (נסיעה הלוך, נסיעה חזור, חיפוש חניה שעה וחצי פגישה ממוצעת כולל מילות נימוסים והמתנה למלצרית שתגיש חשבון), נוסע למפגשי נטוורקינג בקבוצות ייעודיות בכל הארץ, כותב פוסטים בפייסבוק ועונה לכל מי שעושה לך לייק והכל כדי לגייס עוד לקוחות ולהגדיל רווחים בעסק שלך אבל אתה לא שם לב שיש שיטה קלה יותר ופשוטה יותר להגדיל רווחים.

איך להגדיל מחזורים ורווחיות בעסק
בלי להשקיע זמן וכסף?

הכסף נמצא לידך או כמו שאומרים "הכסף על הרצפה תתכופף ותרים אותו" והוא מוגדר כ- UpSale הגדלת סל מוצרים ללקוחות שכבר רוכשים ורכשו אצלך. אלו לקוחות שאתה כבר בקשר איתם, הם קיבלו ממך מוצר או שירות בעבר או בהווה, הם מכירים אותך וכל שעליך לעשות זה….. למכור להם יותר.

כמה כסף אתה יכול להרוויח מהגדלת
סל המוצרים של הלקוחות שלך?

החשבון פשוט, כל שקל שתגבה עבור מוצר או שירות נוסף שמכרת ללקוח שלך שהוא מעבר למוצרים והשירותים שהוא ביקש לצרוך הרי שזהו רווח נקי לעסק שלך למעט עלות המכר (מחיר המכירה פחות עלות הרכישה).

העלויות הקבועות שלך קיימות בלי קשר להיקף המכירות שלך (שכירות, חשמל,ארנונה, מנהל חשבונות, דלק, ביטוחים) ולכן אם תמכור ללקוח מסוים מוצרים או שירותים בסך של 1000 ₪ או בסך של 1100 ₪ ההוצאות הקבועות שלך לא יתנו ועבור ה 100 ₪ שנוספו לעסקה יש לך עלות של רכישת המוצר הנוסף (אני מניח שהוא עולה לך פחות מ 100 ₪).

כלומר, בכל פעם שתצליח להגדיל את סל המוצרים של הלקוח שלך (Upale) ב 10% באופן מיידי הרווח שלך על העסקה כולה יגדל ואם תבצע זאת על כל לקוח שאתה עושה איתו עסקה הרי שבאופן מיידי תגדיל את היקף המכירות והרווחים בעסק שלך בקלות ובמהירות.

איך מבצעים UpSale בצורה נכונה

המכירות שלך כמו אצל כולם מתחלקים כך ש- 80% מהמכירות נעשות על 20% מהמוצרים או השירותים שלך (פארטו). על מנת להשפיע באופן מיידי על שורת הרווח בעסק שלך עליך להתמקד במוצרים אלו ולא בכל מגוון המוצרים שלך.

עבור על רשימת ההזמנות שלך משלושת החודשים האחרונים מתוכה תמצא את אותם 20% מוצרים או שירותים שמייצרים 80% מהמכירות. לכל אחד מהמוצרים או השירותים הללו התאם מוצר נוסף מתוך מגוון המוצרים או השירותים שלך וכל לקוח שמזמין מוצר מסוים הצע לו את המוצר הנוסף במחיר ייחודי! אל תנסה לבצע UpSale במחירי "מחירון" כי אחוז ההצלחה שלך יהיה נמוך והמטרה היא לעשות UpSale לכל לקוח. אל תשכח כי את העלויות הקבועות שלך כבר גילמת במחיר העסקה הראשית ובמוצר המשלים אתה בודק רק את עלות המכר.

צור איתי קשר וננתח יחד מהם מוצרי ה- UpSale שלך ותוכל להרוויח יותר כסף בעסק שלך באופן מיידי!